Spokój we własnym wnętrzu

Dziękujemy że z nami jesteś i do nas zagadasz. Powoli się na nowo rozkręcamy aby jeszcze ciekawiej prowadzić dla Was to miejsce.

living-room-519682_1920dfghjk

W ciągu ostatnich 3 miesięcy w naszej firmie doszło do kilku poważnych zmian. Podjętych nowych decyzji i obranych mocnych kierunków na kolejne 5 lat. Bo tak, tak w lipcu świętowaliśmy 5-lecie naszej firmy. Takie małe pierwsze święto. W tym czasie wykonaliśmy jak się okazało ogromne ilości zleceń, a wydawało nam się, że było tego tylko troszeczkę.

Taka Alpra na 5 urodziny w liczbach:

Od lipca 2013 roku wykonaliśmy ponad 75 projektów wnętrz mieszkalnych, użytkowych i biurowych dla przeszło 40 klientów indywidualnych i firmy. Już ponad 10 projektów elewacji budynków usługowych i mieszkaniowych. Przeszło 40 projektów zagospodarowania terenu i zieleni (ogrodów, podjazdów, małej architektury, nasadzeń, systemów nawadniających i innych elementów do kompleksowej usługi).

Do tego stworzyliśmy ponad 100 projektów stoisk targowych z których ponad połowo został pomyślnie zrealizowana, a wielu klientów chętnie współpracuje z nami przez długie lata.

Oraz niezliczone ilości projektów graficznych, wizualizacji i druku dla naszych inwestorów.

`

To cieszy nas bardzo cieszy, wiele osób wracało do nas po kolejne zlecenia lub polecało nas rodzinie i znajomym, który również korzystali z naszych usług. Za to Wam dziękujemy i za Waszą obecność z nami bo firma usługowa bez Klientów nie może istnieć.

Obiecujemy kolejne 5 lat spędzić jeszcze bardziej wydajnie i pracowicie.

W najbliższym czasie na tym blogu pokażemy Wam nasze najciekawsze projekty i realizacje. Zapraszamy do zaglądania i wyrażania opinie. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne. Dzięki niemu wiemy w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać.

Zespół Alpra.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s